Datum Uur HOME - AWAY
05/08/2017 18:00 L.S.V. Basket Landen HSE B 62 - 59 Heren B (1 Prov.)
06/08/2017 14:30 Gembo Borgerhout HSE A 93 - 58 Heren A (TDM 2)
09/08/2017 19:30 U21 - Jun A (Land.) 82 - 60 K. Vabco Mol BBC J21 A
09/08/2017 20:00 Ninane 78 - 66 Heren A (TDM 2)
10/08/2017 20:30 Cosmo Genk BBC HSE A 56 - 63 Heren B (1 Prov.)
12/08/2017 00:00 Stevoort BBC J16 A 0 - 20 U16 - Min A (Land)
12/08/2017 18:30 CUVA Houthalen-Helchteren HSE A 111 - 87 Heren A (TDM 2)
12/08/2017 20:00 BC Opwijk HSE A 70 - 53 Heren B (1 Prov.)
13/08/2017 14:30 BBC Croonen Lommel HSE A 96 - 67 Heren A (TDM 2)
15/08/2017 18:30 U21 - Jun A (Land.) 87 - 38 Aartselaar BBC J21 A
19/08/2017 19:00 Heren A (TDM 2) 71 - 85 Basket Sijsele HSE A
20/08/2017 12:00 Red Vic Wilrijk G14 A 84 - 37 U14 - Pup A (Land)
20/08/2017 12:00 U16 - Min A (Land) 62 - 56 BBC Latem - De Pinte J16 A
20/08/2017 14:00 U18 - Kad A (Land) 26 - 114 BC Kortrijk Sport J18 A
20/08/2017 14:30 Stella Artois Leuven Bears HSE C 61 - 46 Heren B (1 Prov.)
20/08/2017 19:00 Basket Sijsele HSE A 95 - 54 Heren A (TDM 2)
26/08/2017 10:30 KBBC Miners Beringen J21 A 70 - 56 U21 - Jun A (Land.)
26/08/2017 14:00 Horticult Kontich Wolves J16 A 64 - 71 U16 - Min A (Land)
26/08/2017 18:00 Heren C (3 Prov.) 82 - 47 KBBC Zolder vzw HSE B
26/08/2017 20:30 Heren A (TDM 2) 63 - 97 Gembo Borgerhout HSE A
27/08/2017 10:00 U18 - Kad A (Land) 45 - 97 CUVA Houthalen-Helchteren J18 A
27/08/2017 11:30 Alken BBC G14 A 57 - 63 U14 - Pup C (Prov.)
01/09/2017 21:00 Point Chaud Sprimont HSE A 74 - 81 Heren A (TDM 2)
02/09/2017 11:00 U21 - Jun A (Land.) 56 - 66 BBC Jeugd Gentson J21 A
02/09/2017 11:30 B.C. Gems Diepenbeek J16 A 20 - 81 U16 - Min B (Prov)
02/09/2017 12:00 BC Maasmechelen G12 A 18 - 68 U12 - Ben A (Prov.)
02/09/2017 13:30 B.C. Gems Diepenbeek G14 A 77 - 18 U14 - Pup C (Prov.)
02/09/2017 14:00 U12 - Ben B (Prov.) 20 - 0 BC Maasmechelen G12 B
02/09/2017 17:00 Basket Brasschaat J18 A 112 - 22 U18 - Kad A (Land)
02/09/2017 18:00 Dames (1 Prov.) 47 - 61 DBC Houthalen DSE C
03/09/2017 09:30 BBC Haacht M19 A 57 - 64 U19 - Kad Dames (GOPC)
03/09/2017 12:30 U14 - Pup A (Land) 55 - 81 Olicsa Antwerpen G14 A
03/09/2017 14:30 U16 - Min A (Land) 70 - 65 Gembo Borgerhout J16 A
03/09/2017 17:00 Basket Lummen G14 A 65 - 53 U14 - Pup B (Prov.)
03/09/2017 17:00 Heren B (1 Prov.) 53 - 59 KBBC Zolder vzw HSE A
09/09/2017 10:00 U18 - Kad A (Land) 70 - 56 Cosmo Genk BBC J18 A
09/09/2017 10:15 Basket Zonhoven G14 B 14 - 99 U14 - Pup B (Prov.)
09/09/2017 12:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 89 - 25 U12 - Ben B (Prov.)
09/09/2017 12:00 U14 - Pup C (Prov.) 38 - 55 Cosmo Genk BBC G14 A
09/09/2017 12:30 U19 - Kad Dames (GOPC) 46 - 64 Femina Habac Sint-Truiden M19 A
09/09/2017 14:30 U12 - Ben A (Prov.) 34 - 44 Nieuwerkerken G12 A
09/09/2017 18:00 BBC Croonen Lommel HSE C 93 - 51 Heren B (1 Prov.)
09/09/2017 20:30 Heren A (TDM 2) 83 - 76 Casino de Spa B.C. HSE A
09/09/2017 20:30 Basket Zonhoven HSE A 69 - 64 Heren C (3 Prov.)
10/09/2017 10:00 U14 - Pup A (Land) 44 - 117 Antwerp Giants G14 A
10/09/2017 12:00 U16 - Min B (Prov) 39 - 66 Cosmo Genk BBC J16 B
10/09/2017 13:00 Antwerp Giants J21 B 89 - 67 U21 - Jun A (Land.)
10/09/2017 15:00 Hasselt BT J16 A 79 - 61 U16 - Min A (Land)
10/09/2017 15:00 BBC Croonen Lommel DSE A 46 - 44 Dames (1 Prov.)
16/09/2017 12:00 CUVA Houthalen-Helchteren J18 A 96 - 36 U18 - Kad A (Land)
16/09/2017 12:30 U19 - Kad Dames (GOPC) 82 - 38 Notre Dame Leuven M19 B
16/09/2017 13:30 Olicsa Antwerpen G14 A 76 - 35 U14 - Pup A (Land)
16/09/2017 14:00 Kiewit BBC Hasselt J16 B 97 - 53 U16 - Min B (Prov)
16/09/2017 14:30 U12 - Ben B (Prov.) 49 - 38 Nieuwerkerken G12 B
16/09/2017 14:30 Bilzerse BC G12 A 80 - 17 U12 - Ben C (Prov.)
16/09/2017 18:00 Dames (1 Prov.) 41 - 51 Basket Zonhoven DSE B
16/09/2017 20:00 Heren C (3 Prov.) 78 - 75 Hades BBC Hasselt HSE D
16/09/2017 20:45 Basket Willebroek HSE A 80 - 60 Heren A (TDM 2)
17/09/2017 11:30 Alken BBC G14 A 64 - 60 U14 - Pup C (Prov.)
17/09/2017 12:00 U16 - Min A (Land) 72 - 70 Horticult Kontich Wolves J16 A
17/09/2017 13:15 U21 - Jun A (Land.) 63 - 51 KBBC Miners Beringen J21 A
17/09/2017 14:30 U14 - Pup B (Prov.) 65 - 48 BBC As G14 B
17/09/2017 19:00 Heren B (1 Prov.) 84 - 79 CUVA Houthalen-Helchteren HSE C
22/09/2017 21:00 Hasselt BT HSE A - Heren A (TDM 2)
23/09/2017 10:00 U21 - Jun A (Land.) - Fellows Ekeren BBC J21 A
23/09/2017 12:00 U16 - Min A (Land) - Cosmo Genk BBC J16 A
23/09/2017 12:00 Stevoort BBC G12 A - U12 - Ben C (Prov.)
23/09/2017 13:00 U12 - Ben B (Prov.) - B.C. Gems Diepenbeek G12 A
23/09/2017 13:30 B.C. Gems Diepenbeek M19 A - U19 - Kad Dames (GOPC)
23/09/2017 14:00 B.C. Gems Diepenbeek G08 A - U08 - Prémicroben (Limburg United)
23/09/2017 14:00 Bree Basket G10 A 1 - 1 U10 - Mic A (Prov.)
23/09/2017 14:00 U10 - Mic C (Prov) 1 - 1 KBBC Zolder vzw G10 A
23/09/2017 14:00 Stevoort BBC G14 B - U14 - Pup C (Prov.)
23/09/2017 14:30 U14 - Pup B (Prov.) - Nieuwerkerken G14 B
23/09/2017 15:00 U12 - Ben A (Prov.) - Bilzerse BC G12 B
23/09/2017 18:00 Heren C (3 Prov.) - Black Sheep Diepenbeek HSE B
24/09/2017 09:30 Orly Hasselt J16 A - U16 - Min B (Prov)
24/09/2017 11:00 KBBC Miners Beringen G14 A - U14 - Pup A (Land)
24/09/2017 13:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 A - U18 - Kad A (Land)
24/09/2017 16:30 Heren B (1 Prov.) - Alken BBC HSE A
24/09/2017 17:00 BBC Croonen Lommel J16 A - U16 - Min A (Land)
30/09/2017 09:30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M19 A - U19 - Kad Dames (GOPC)
30/09/2017 10:00 BBC Helios Kwadro Zottegem J21 A - U21 - Jun A (Land.)
30/09/2017 12:00 U14 - Pup A (Land) - Red Vic Wilrijk G14 A
30/09/2017 12:15 BBC As G12 A - U12 - Ben A (Prov.)
30/09/2017 12:30 Bilzerse BC G14 A - U14 - Pup B (Prov.)
30/09/2017 13:30 U10 - Mic B (Prov.) 1 - 1 Alken BBC G10 A
30/09/2017 14:30 U12 - Ben C (Prov.) - Basket Lummen G12 B
30/09/2017 15:30 U10 - Mic A (Prov.) 1 - 1 Cosmo Genk BBC G10 A
30/09/2017 16:30 U08 - Prémicroben (Limburg United) - Basket Zonhoven G08 A
30/09/2017 20:30 Heren A (TDM 2) - Fera Bornem Basket HSE A
30/09/2017 20:30 Kiewit BBC Hasselt DSE A - Dames (1 Prov.)
01/10/2017 10:00 U18 - Kad A (Land) - Soba Antwerpen J18 A
01/10/2017 11:30 Stevoort BBC HSE B - Heren B (1 Prov.)
01/10/2017 12:00 CUVA Houthalen-Helchteren G10 B 1 - 1 U10 - Mic C (Prov)
01/10/2017 17:00 Nieuwerkerken HSE B - Heren C (3 Prov.)
07/10/2017 10:00 CUVA Houthalen-Helchteren G12 A - U12 - Ben C (Prov.)
07/10/2017 11:00 Antwerp Giants G14 A - U14 - Pup A (Land)
07/10/2017 13:00 Cosmo Genk BBC J18 A - U18 - Kad A (Land)
07/10/2017 14:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 A - U14 - Pup C (Prov.)
07/10/2017 20:30 BC Guco Lier Vzw HSE A - Heren A (TDM 2)
08/10/2017 10:00 U21 - Jun A (Land.) - Antwerp Giants J21 B
08/10/2017 10:30 DBC Houthalen M19 B - U19 - Kad Dames (GOPC)
08/10/2017 12:00 U16 - Min A (Land) - Hasselt BT J16 A
08/10/2017 14:30 U14 - Pup B (Prov.) - Hades BBC Hasselt G14 A
14/10/2017 09:00 Cosmo Genk BBC G12 A - U12 - Ben B (Prov.)
14/10/2017 12:30 U19 - Kad Dames (GOPC) - BBC Finas Geel M19 A
14/10/2017 13:00 U14 - Pup B (Prov.) - Orly Hasselt G14 A
14/10/2017 13:30 Gembo Borgerhout J16 A - U16 - Min A (Land)
14/10/2017 13:30 U10 - Mic B (Prov.) 1 - 1 Bilzerse BC G10 A
14/10/2017 13:30 Alken BBC G12 A - U12 - Ben A (Prov.)
14/10/2017 14:30 U12 - Ben C (Prov.) - Hasselt BT G12 C
14/10/2017 15:30 U10 - Mic A (Prov.) 1 - 1 Bilzerse BC G10 B
14/10/2017 16:00 BBC ING Heusden G10 A 1 - 1 U10 - Mic C (Prov)
14/10/2017 16:30 U08 - Prémicroben (Limburg United) - Femina Habac Sint-Truiden G08 A
14/10/2017 20:30 Heren A (TDM 2) - Royal BC Sainte Walburge HSE A
15/10/2017 09:30 B.C. Gems Diepenbeek DSE B - Dames (1 Prov.)
15/10/2017 10:00 U18 - Kad A (Land) - Basket Brasschaat J18 A
15/10/2017 10:00 BBC Jeugd Gentson J21 A - U21 - Jun A (Land.)
15/10/2017 12:00 U16 - Min B (Prov) - Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 B
15/10/2017 14:00 U14 - Pup C (Prov.) - Femina Habac Sint-Truiden M14 A
15/10/2017 15:00 BBC Kajoba Zolder HSE A - Heren C (3 Prov.)
15/10/2017 18:00 Bree Basket HSE A - Heren B (1 Prov.)
21/10/2017 09:30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 A - U08 - Prémicroben (Limburg United)
21/10/2017 09:30 BBC Lions Kambergen Zelem-Halen G10 A 1 - 1 U10 - Mic A (Prov.)
21/10/2017 10:00 U21 - Jun A (Land.) - BBC Helios Kwadro Zottegem J21 A
21/10/2017 10:00 Soba Antwerpen J18 A - U18 - Kad A (Land)
21/10/2017 10:15 BBC As G10 A 1 - 1 U10 - Mic B (Prov.)
21/10/2017 12:30 Femina Habac Sint-Truiden M14 A - U14 - Pup C (Prov.)
21/10/2017 13:00 U12 - Ben B (Prov.) - Cosmo Genk BBC G12 A
21/10/2017 13:00 Hasselt BT G12 C - U12 - Ben C (Prov.)
21/10/2017 14:00 Red Vic Wilrijk G14 A - U14 - Pup A (Land)
21/10/2017 14:00 U10 - Mic C (Prov) 1 - 1 BC Maasmechelen G10 A
21/10/2017 15:00 U12 - Ben A (Prov.) - Alken BBC G12 A
21/10/2017 16:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 B - U16 - Min B (Prov)
21/10/2017 18:00 Dames (1 Prov.) - BBC Pelt DSE A
21/10/2017 20:00 Heren C (3 Prov.) - Basket Lummen HSE B
21/10/2017 20:30 Horticult Kontich Wolves HSE A - Heren A (TDM 2)
22/10/2017 14:30 U16 - Min A (Land) - BBC Croonen Lommel J16 A
22/10/2017 16:30 Heren B (1 Prov.) - Hades BBC Hasselt HSE A
27/10/2017 20:30 KBBC Miners Beringen HSE B - Heren B (1 Prov.)
28/10/2017 00:00 K-Basketteam Kortrijk J21 A - U21 - Jun A (Land.)
28/10/2017 10:00 Fellows Ekeren BBC J21 A - U21 - Jun A (Land.)
28/10/2017 11:00 Cosmo Genk BBC J16 A - U16 - Min A (Land)
28/10/2017 12:30 U12 - Ben C (Prov.) - CUVA Houthalen-Helchteren G12 A
28/10/2017 18:15 Cosmo Genk BBC HSE B - Heren C (3 Prov.)
28/10/2017 20:30 Heren A (TDM 2) - BBC Croonen Lommel HSE A
29/10/2017 10:00 U14 - Pup A (Land) - KBBC Miners Beringen G14 A
29/10/2017 12:00 U18 - Kad A (Land) - Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 A
29/10/2017 14:30 U14 - Pup C (Prov.) - Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 A
29/10/2017 15:00 Hades BBC Hasselt G14 A - U14 - Pup B (Prov.)
01/11/2017 00:00 U16 - Min A (Land) - Koninklijke BBC Oostkamp J16 A
01/11/2017 17:00 Heren A (TDM 2) - Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE B
04/11/2017 00:00 U12 - Ben B (Prov.) - Alken BBC G12 A
04/11/2017 00:00 U12 - Ben C (Prov.) - Hades BBC Hasselt G12 A
04/11/2017 00:00 BasKet Tongeren G14 C - U14 - Pup A (Land)
04/11/2017 00:00 Dames (1 Prov.) - BBC Pelt DSE A
04/11/2017 00:00 U14 - Pup C (Prov.) - BasKet Tongeren G14 A
04/11/2017 09:30 Orly Hasselt G08 A - U08 - Prémicroben (Limburg United)
04/11/2017 11:30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M19 A - U19 - Kad Dames (GOPC)
04/11/2017 14:00 CUVA Houthalen-Helchteren G12 A - U12 - Ben A (Prov.)
04/11/2017 14:00 KBBC Miners Beringen J18 A - U18 - Kad A (Land)
04/11/2017 14:00 U10 - Mic C (Prov) 1 - 1 Basket Lummen G10 B
04/11/2017 14:00 B.C. Gems Diepenbeek G10 A 1 - 1 U10 - Mic B (Prov.)
04/11/2017 16:00 U08 - Prémicroben (Limburg United) - Orly Hasselt G08 A
04/11/2017 16:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B - Heren B (1 Prov.)
04/11/2017 16:00 B.C. Gems Diepenbeek G10 B 1 - 1 U10 - Mic A (Prov.)
04/11/2017 20:30 Heren A (TDM 2) - Esneux St.Michel HSE A
04/11/2017 20:30 Basket Lummen HSE A - Heren C (3 Prov.)
05/11/2017 00:00 U16 - Min B (Prov) - Orly Hasselt J16 A
10/11/2017 21:00 Mailleux Comblain Bis HSE A - Heren A (TDM 2)
11/11/2017 13:00 U12 - Ben A (Prov.) - BBC As G12 A
11/11/2017 13:30 U10 - Mic B (Prov.) 1 - 1 B.C. Gems Diepenbeek G10 A
11/11/2017 15:30 U10 - Mic A (Prov.) 1 - 1 B.C. Gems Diepenbeek G10 B
11/11/2017 18:00 Dames (1 Prov.) - Basket Lummen DSE C
11/11/2017 20:00 Heren C (3 Prov.) - KBBC Zolder vzw HSE C
12/11/2017 11:00 BBC Finas Geel M19 A - U19 - Kad Dames (GOPC)
12/11/2017 13:00 Basket Lummen G10 B 1 - 1 U10 - Mic C (Prov)
12/11/2017 14:30 U14 - Pup B (Prov.) - Bilzerse BC G14 A
12/11/2017 17:00 Basket Lummen G12 B - U12 - Ben C (Prov.)
18/11/2017 12:30 U19 - Kad Dames (GOPC) - DBC Houthalen M19 B
18/11/2017 12:30 Bilzerse BC G12 B - U12 - Ben A (Prov.)
18/11/2017 14:00 B.C. Gems Diepenbeek G12 A - U12 - Ben B (Prov.)
18/11/2017 14:00 U14 - Pup C (Prov.) - Stevoort BBC G14 B
18/11/2017 14:30 U12 - Ben C (Prov.) - Stevoort BBC G12 A
18/11/2017 16:00 Stevoort BBC HSE D - Heren C (3 Prov.)
18/11/2017 18:00 Stevoort BBC DSE A - Dames (1 Prov.)
18/11/2017 20:30 Heren A (TDM 2) - Fellows Ekeren BBC HSE A
18/11/2017 20:30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A - Heren B (1 Prov.)
19/11/2017 14:30 U16 - Min B (Prov) - Orly Hasselt J16 A
19/11/2017 15:00 Nieuwerkerken G14 B - U14 - Pup B (Prov.)
24/11/2017 00:00 winnaar BLIHSE58 04 - Heren A (TDM 2)
25/11/2017 09:00 Cosmo Genk BBC J16 B - U16 - Min B (Prov)
25/11/2017 10:00 Nieuwerkerken G12 A - U12 - Ben A (Prov.)
25/11/2017 11:00 Cosmo Genk BBC G14 A - U14 - Pup C (Prov.)
25/11/2017 12:00 Cosmo Genk BBC G10 A 1 - 1 U10 - Mic A (Prov.)
25/11/2017 12:15 Basket Zonhoven G08 A - U08 - Prémicroben (Limburg United)
25/11/2017 12:30 U19 - Kad Dames (GOPC) - BBC Haacht M19 A
25/11/2017 13:00 U12 - Ben B (Prov.) - Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A
25/11/2017 15:30 Alken BBC G10 A 1 - 1 U10 - Mic B (Prov.)
25/11/2017 16:45 U14 - Pup B (Prov.) - Basket Zonhoven G14 B
25/11/2017 17:00 U10 - Mic C (Prov) 1 - 1 CUVA Houthalen-Helchteren G10 B
25/11/2017 20:00 Heren C (3 Prov.) - BBC As HSE A
02/12/2017 09:00 Bilzerse BC G10 B 1 - 1 U10 - Mic A (Prov.)
02/12/2017 10:30 Femina Habac Sint-Truiden G08 A - U08 - Prémicroben (Limburg United)
02/12/2017 11:00 Bilzerse BC G10 A 1 - 1 U10 - Mic B (Prov.)
02/12/2017 14:00 U10 - Mic C (Prov) 1 - 1 BBC ING Heusden G10 A
02/12/2017 18:00 Dames (1 Prov.) - Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A
02/12/2017 19:00 Heren B (1 Prov.) - BC Maasmechelen HSE A
02/12/2017 20:00 Heren C (3 Prov.) - BC Maasmechelen HSE B
03/12/2017 16:00 BBC Finas Geel HSE A - Heren A (TDM 2)
09/12/2017 12:00 BC Maasmechelen G10 A 1 - 1 U10 - Mic C (Prov)
09/12/2017 12:00 Nieuwerkerken G12 B - U12 - Ben B (Prov.)
09/12/2017 13:30 U10 - Mic B (Prov.) 1 - 1 BBC As G10 A
09/12/2017 14:00 U14 - Pup C (Prov.) - Alken BBC G14 A
09/12/2017 14:15 BBC As G14 B - U14 - Pup B (Prov.)
09/12/2017 14:30 U12 - Ben C (Prov.) - Bilzerse BC G12 A
09/12/2017 15:30 U10 - Mic A (Prov.) 1 - 1 BBC Lions Kambergen Zelem-Halen G10 A
09/12/2017 16:30 U08 - Prémicroben (Limburg United) - Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G08 A
09/12/2017 19:00 Hasselt BT HSE D - Heren C (3 Prov.)
09/12/2017 19:15 Casino de Spa B.C. HSE A - Heren A (TDM 2)
09/12/2017 20:30 Bilzerse BC HSE A - Heren B (1 Prov.)
09/12/2017 21:00 Hasselt BT DSE B - Dames (1 Prov.)
10/12/2017 12:00 U16 - Min B (Prov) - Kiewit BBC Hasselt J16 B
16/12/2017 09:00 KBBC Zolder vzw G10 A 1 - 1 U10 - Mic C (Prov)
16/12/2017 12:00 BC Maasmechelen G12 B 0 - 20 U12 - Ben B (Prov.)
16/12/2017 12:00 U16 - Min B (Prov) - B.C. Gems Diepenbeek J16 A
16/12/2017 14:00 U12 - Ben A (Prov.) - BC Maasmechelen G12 A
16/12/2017 14:00 U14 - Pup C (Prov.) - B.C. Gems Diepenbeek G14 A
16/12/2017 15:00 U10 - Mic A (Prov.) 1 - 1 Bree Basket G10 A
16/12/2017 16:00 U08 - Prémicroben (Limburg United) - B.C. Gems Diepenbeek G08 A
16/12/2017 19:00 BBC As HSE A - Heren C (3 Prov.)
16/12/2017 20:30 Heren A (TDM 2) - Point Chaud Sprimont HSE A
17/12/2017 11:30 Orly Hasselt G14 A - U14 - Pup B (Prov.)
17/12/2017 12:30 DBC Houthalen DSE C - Dames (1 Prov.)
22/12/2017 20:30 KBBC Zolder vzw HSE A - Heren B (1 Prov.)
06/01/2018 12:30 Femina Habac Sint-Truiden M19 A - U19 - Kad Dames (GOPC)
06/01/2018 18:00 Dames (1 Prov.) - BBC Croonen Lommel DSE A
06/01/2018 20:00 Heren C (3 Prov.) - Basket Zonhoven HSE A
07/01/2018 16:30 Heren B (1 Prov.) - BBC Croonen Lommel HSE C
12/01/2018 21:00 CUVA Houthalen-Helchteren HSE C - Heren B (1 Prov.)
13/01/2018 18:30 Basket Zonhoven DSE B - Dames (1 Prov.)
13/01/2018 20:30 Heren A (TDM 2) - Basket Willebroek HSE A
13/01/2018 20:30 Hades BBC Hasselt HSE D - Heren C (3 Prov.)
14/01/2018 10:00 Notre Dame Leuven M19 B - U19 - Kad Dames (GOPC)
20/01/2018 12:30 U19 - Kad Dames (GOPC) - B.C. Gems Diepenbeek M19 A
20/01/2018 20:30 Heren A (TDM 2) - Hasselt BT HSE A
20/01/2018 20:30 Alken BBC HSE A - Heren B (1 Prov.)
21/01/2018 15:00 Black Sheep Diepenbeek HSE B - Heren C (3 Prov.)
27/01/2018 00:00 winnaar BLIJ16VR 02 - U16 - Min A (Land)
27/01/2018 18:00 Dames (1 Prov.) - Kiewit BBC Hasselt DSE A
27/01/2018 20:00 Heren C (3 Prov.) - Nieuwerkerken HSE B
27/01/2018 20:45 Fera Bornem Basket HSE A - Heren A (TDM 2)
28/01/2018 16:30 Heren B (1 Prov.) - Stevoort BBC HSE B
03/02/2018 20:30 Heren A (TDM 2) - BC Guco Lier Vzw HSE A
17/02/2018 12:30 U19 - Kad Dames (GOPC) - Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M19 A
17/02/2018 18:00 Dames (1 Prov.) - B.C. Gems Diepenbeek DSE B
17/02/2018 19:00 Royal BC Sainte Walburge HSE A - Heren A (TDM 2)
17/02/2018 20:00 Heren C (3 Prov.) - BBC Kajoba Zolder HSE A
18/02/2018 16:30 Heren B (1 Prov.) - Bree Basket HSE A
24/02/2018 16:30 BBC Pelt DSE A - Dames (1 Prov.)
24/02/2018 20:30 Heren A (TDM 2) - Horticult Kontich Wolves HSE A
24/02/2018 20:30 Hades BBC Hasselt HSE A - Heren B (1 Prov.)
25/02/2018 15:00 Basket Lummen HSE B - Heren C (3 Prov.)
10/03/2018 20:00 BBC Croonen Lommel HSE A - Heren A (TDM 2)
10/03/2018 20:00 Heren C (3 Prov.) - Cosmo Genk BBC HSE B
11/03/2018 16:30 Heren B (1 Prov.) - KBBC Miners Beringen HSE B
17/03/2018 00:00 Hasselt BT J21 A - U21 - Jun A (Land.)
17/03/2018 20:30 Heren A (TDM 2) - Mailleux Comblain Bis HSE A
18/03/2018 15:00 KBBC Zolder vzw HSE C - Heren C (3 Prov.)
18/03/2018 17:00 Basket Lummen DSE C - Dames (1 Prov.)
24/03/2018 18:00 Dames (1 Prov.) - Stevoort BBC DSE A
24/03/2018 20:00 Heren C (3 Prov.) - Stevoort BBC HSE D
24/03/2018 20:45 Fellows Ekeren BBC HSE A - Heren A (TDM 2)
25/03/2018 16:30 Heren B (1 Prov.) - Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A
30/03/2018 21:00 Esneux St.Michel HSE A - Heren A (TDM 2)
07/04/2018 18:15 BC Maasmechelen HSE B - Heren C (3 Prov.)
07/04/2018 18:30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A - Dames (1 Prov.)
07/04/2018 20:30 Heren A (TDM 2) - BBC Finas Geel HSE A
07/04/2018 20:30 BC Maasmechelen HSE A - Heren B (1 Prov.)
14/04/2018 18:00 Dames (1 Prov.) - Hasselt BT DSE B
14/04/2018 20:00 Heren C (3 Prov.) - Hasselt BT HSE D
15/04/2018 16:30 Heren B (1 Prov.) - Bilzerse BC HSE A